Zboňovský noční poklad od Hejliků

Vážení přátelé,

Doba covidová přináší řadu omezení a jiných komplikací, proto vám chceme nabídnout naši hru, kterou jsme vytvořili pro naše 4leté děti. Pokud budete chtít zabavit děti alespoň jeden večer, aniž by seděli s nějakou elektronickou hračkou v ruce, můžete s nimi vyrazit na noční hledání pokladu. Hra je jednoduchá, tvořená pro děti od 4 let za doprovodu dospělých, takže je možné, že dospělejší děti to nebude tolik bavit a puboše může dokonce prudit, to necháme na vašem rozhodnutí. Od Hejlíků a zpět vás čeká cca 3 km dlouhá prochajda náročnějším terénem. My jsme ji zvládli za cca 2 hoďky. Z vlastní zkušenosti víme, že když to naše děti baví ani o tom neví. Buďte prosím opatrní a mějte na paměti, že hru hrajte dobrovolně a tudíž na vlastní nebezpečí. I dospělejší děti doporučujeme doprovodit alespoň jedním dospělákem. Vše vracejte do původního stavu a nenechávejte prosím v lese žádné odpadky, děkujeme.

Jak na to:

– Poklad je potřeba hledat potmě, proto je třeba vyrazit za šera či po setmění

Cestou se hledá 6 malých schránek + 1 finální větší, kam můžete zapsat datum, čas nálezu a vaše jméno.

– Co s sebou:

– Pro každého baterku, pro děti ideálně čelovku (to je nejvíc baví)

– Horší oblečení – nejde se jen po cestách, pozor na různé větvičky nebo klacky pod nohama

– Dobré boty, terén je místy náročnější

– Mobil nebo foták pro vyfocení indícií

– Nějaké pití a pamlsek (snídani, pokud se to protáhne J)

Hra bude pro Vás k dispozici do odvolání, pravděpodobně několik měsíců.
Vaše poznatky prosím pište do komentářů pod příspěvek.

Hra začíná před domem u Hejlíků, č.p. 64 u poštovní schránky. Tady najdete první malou schránku se šroubovacím špuntem. V ní bude návod jak postupovat dál. V případě jakýchkoliv problémů cestou můžete kontaktovat Hejlíka na tel. 728153118, když budu moct, zkusím poradit. Poděkování patří Xichtovi za pomoc a testování.

Nápověda: Koukni krokoušovi na břicho
Doufám, že se vám hra bude líbit.

Tomáš Hejl

Odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Martina
Martina
27. 3. 2021 14:31

Už se na tu noční hru moooooc těším…… Asi víc než Kikina🤣😀moc vám Hejlíci děkuji 😀

Hejlíci
Hejlíci
27. 3. 2021 14:58

Děkujeme Martině a Liborovi, že obratem vložili příspěvek na stránky a díky tomu může, kdo bude chtít, ještě dnes vrazit. Kdyby dneska někdo chtěl jít, doporučujeme od Hejlíků vycházet nejdříve tak o půl sedmé. Těší nás nadšení Martiny a doufáme, že někdo nebude zděšen terénem, jde se cestou necestou, nahoru dolů. Pro první návštěvníky jsme vložili pár maličkostí, popřípadě můžete vzít nějaké své blbůstky a vyměnit zase pro další nálezce. Dále bychom chtěli poprosit ty co poklad najdou, jestli by se o zážitek krátce nepodělili v diskuzi. Pokud možno nevyzrazovat způsob hry, místa uložení a podobně, aby nepřipravili další o… Číst vice »

Hejlíci
Hejlíci
27. 3. 2021 15:09

Navštíveno 26.3.2021 , start kolem 19:00 hodiny s Xichťáky.
Vyrazili jsme, děcka to bavilo, do lesa valili, že jsme jim nestačili, kopce dávali s přehledem. Nikča to dala i s jednou rukou v šátku, ale občas musela po třech (to my ostatní taky). Úkryty jsme ještě dolaďovali, ale vše v pohodě. Děcka nám na konci řekli, že je to nebavilo, ale to proto, že už byli utahaní :-). Poklad jsme našli ve 20:30 a domů už to nebylo daleko.
Po dnešní změně času a postupném prodlužování dnů, je potřeba start plánovat později.
Hejlíci

3
0
U této zprávy můžete zanechat komentářx
()
x