Zboňovský noční poklad od Hejliků

Vážení přátelé,

Doba covidová přináší řadu omezení a jiných komplikací, proto vám chceme nabídnout naši hru, kterou jsme vytvořili pro naše 4leté děti. Pokud budete chtít zabavit děti alespoň jeden večer, aniž by seděli s nějakou elektronickou hračkou v ruce, můžete s nimi vyrazit na noční hledání pokladu. Hra je jednoduchá, tvořená pro děti od 4 let za doprovodu dospělých, takže je možné, že dospělejší děti to nebude tolik bavit a puboše může dokonce prudit, to necháme na vašem rozhodnutí. Od Hejlíků a zpět vás čeká cca 3 km dlouhá prochajda náročnějším terénem. My jsme ji zvládli za cca 2 hoďky. Z vlastní zkušenosti víme, že když to naše děti baví ani o tom neví. Buďte prosím opatrní a mějte na paměti, že hru hrajte dobrovolně a tudíž na vlastní nebezpečí. I dospělejší děti doporučujeme doprovodit alespoň jedním dospělákem. Vše vracejte do původního stavu a nenechávejte prosím v lese žádné odpadky, děkujeme.

Jak na to:

– Poklad je potřeba hledat potmě, proto je třeba vyrazit za šera či po setmění

Cestou se hledá 6 malých schránek + 1 finální větší, kam můžete zapsat datum, čas nálezu a vaše jméno.

– Co s sebou:

– Pro každého baterku, pro děti ideálně čelovku (to je nejvíc baví)

– Horší oblečení – nejde se jen po cestách, pozor na různé větvičky nebo klacky pod nohama

– Dobré boty, terén je místy náročnější

– Mobil nebo foták pro vyfocení indícií

– Nějaké pití a pamlsek (snídani, pokud se to protáhne J)

Hra bude pro Vás k dispozici do odvolání, pravděpodobně několik měsíců.
Vaše poznatky prosím pište do komentářů pod příspěvek.

Hra začíná před domem u Hejlíků, č.p. 64 u poštovní schránky. Tady najdete první malou schránku se šroubovacím špuntem. V ní bude návod jak postupovat dál. V případě jakýchkoliv problémů cestou můžete kontaktovat Hejlíka na tel. 728153118, když budu moct, zkusím poradit. Poděkování patří Xichtovi za pomoc a testování.

Nápověda: Koukni krokoušovi na břicho
Doufám, že se vám hra bude líbit.

Tomáš Hejl

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martina

Už se na tu noční hru moooooc těším…… Asi víc než Kikina🤣😀moc vám Hejlíci děkuji 😀

Hejlíci

Děkujeme Martině a Liborovi, že obratem vložili příspěvek na stránky a díky tomu může, kdo bude chtít, ještě dnes vrazit. Kdyby dneska někdo chtěl jít, doporučujeme od Hejlíků vycházet nejdříve tak o půl sedmé.
Těší nás nadšení Martiny a doufáme, že někdo nebude zděšen terénem, jde se cestou necestou, nahoru dolů.
Pro první návštěvníky jsme vložili pár maličkostí, popřípadě můžete vzít nějaké své blbůstky a vyměnit zase pro další nálezce.
Dále bychom chtěli poprosit ty co poklad najdou, jestli by se o zážitek krátce nepodělili v diskuzi. Pokud možno nevyzrazovat způsob hry, místa uložení a podobně, aby nepřipravili další o zážitek.
LOVU ZDAR!

Hejlíci

Navštíveno 26.3.2021 , start kolem 19:00 hodiny s Xichťáky.
Vyrazili jsme, děcka to bavilo, do lesa valili, že jsme jim nestačili, kopce dávali s přehledem. Nikča to dala i s jednou rukou v šátku, ale občas musela po třech (to my ostatní taky). Úkryty jsme ještě dolaďovali, ale vše v pohodě. Děcka nám na konci řekli, že je to nebavilo, ale to proto, že už byli utahaní :-). Poklad jsme našli ve 20:30 a domů už to nebylo daleko.
Po dnešní změně času a postupném prodlužování dnů, je potřeba start plánovat později.
Hejlíci

Hejlíci

Zdravím přátelé,
předevčírem mi volali hledači, že nemůžou najít zastávku č. 3, tak jsem jim poradil a putování zdárně dokončili. Takže jim děkuji za zprávu. Dnes jsem to omrkl a schránku jsem taky nikde nenašel, tak jsem tam vložil novou.
Takže dalším hledačů přeji příjemnou zábavu.
P.S. Ačkoliv už poklad pár lidí našlo, nikdo sem nenapsal zprávu, tak bych chtěl poprosit, aby sem pár slov (zážitků nebo problémů) napsali.
Zdraví Hejlík

4
0
U tohoto příspěvku můžete zanechat komentářx