Zprávy z Obce

  • Knihovna Zboněk oznamuje všem čtenářům, že od 11. května bude znovu otevřená ve standartním čase a standartních intervalech, což je každé sudé pondělí od 18 hod do 19 hod. V knihovně bude samozřejmě připravena dezinfekce a jednorázové rukavice, pro ochranu vašeho zdraví. Že se bude do místnosti vstupovat jen s rouškou či jinou ochranou obličeje, je v dnešní „korona“ době samozřejmostí. Na všechny chtivé zájemce o půjčení knih či časopisů se těší knihovnice Mirka. Jen prosíme, aby občané, kteří patří nebo se cítí být v rizikové skupině, aby zvážili návštěvu knihovny, v zájmu jejich zdraví. Děkujeme.
  • Přistavování velkoobjemových kontejnerů na domovní odpad v roce 2020 proběhne v našich místní částech v následujících termínech: Zboněk – 30. května od 9 hod do 13 hod a Klevetov – 19. září od 7 hod do 11 hod. Kontejner je určen pro domovní a objemný odpad od občanů. Do kontejneru se nesmí odkládat nebezpečný odpad, ten můžete celoročně bez poplatku uložit na sběrný dvůr, který je v místě bývalé skládky na Červeném vrchu.
  • Termín hromadné vakcinace proti vzteklině proběhne ve Zboňku na návsi v pátek 22. května v 16,45 hod. Ceny vakcinací: vzteklina – 150 Kč, kombinace psinka + vzteklina 300 Kč, čipování 500 Kč. Zájemci o čipování – nutno objednat na tel. 602 513 697 MVDr. Luděk Voráč.                              

Za Osadní výbor Martina Randulová

V Klevetově 7. května 2020

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
U tohoto příspěvku můžete zanechat komentářx