Zhodnocení užívání našeho webu

Oficiální provoz tohoto webu byl zahájen 10. září 2019. Rád bych tedy v tomto článku, po více než dvou letech, lehce shrnul aktuální využívání webu, který má snad i alespoň malý přínos pro nás ve Zboňku a v Klevetově. Předem musím uznat, že nápad na vytvoření obecního webu měli přede mnou i jiní místní občané. Možná i díky nim zde dnes můžete číst tento článek.

První příspěvek byl vložen již 11. září 2019. Oznamoval vypnutí elektřiny. I díky emailové notifikaci, která chodí místním občanům do emailu, se tuto skutečnost dozvěděla v krátkém čase většina občanů. Stále tady však samozřejmě zůstala alternativa v podobě vývěsek, o které se již spoustu let vzorně stará Petra Nečasová. Pokud ještě notifikace na email nedostáváte, nebo jejich odběr chcete naopak zrušit, tak mě prosím kontaktujte. Nejlépe na e-mail: liborzbonek@seznam.cz

Na webu však nenajdete pouze příspěvky, ale najdete zde i spoustu zajímavostí a informací z historie. Tyto informace převážně zpracovala předsedkyně OV – Martina Randulová. Pokud jste si ještě nenašli chvilku nebo jste o tom dokonce nevěděli, tak rozhodně doporučuji tyto informace pročíst. Zatím návštěvníky nejvíce zaujalo paleontologické naleziště, které má od spuštění 179 zobrazení od 163 uživatelů.

Návštěvnost našeho webu se samozřejmě odvíjí od počtu přidaných příspěvků. Pro představu můžu uvést příspěvek „Rekonstrukce hřiště 2018-2021“. Tento příspěvek má 73 zobrazení od 64 uživatelů.  Nejvíce zobrazení od roku 2019 má příspěvek „Žádost o nevystupování jménem výboru neoprávněnou osobou“. Ten „získal“ 144 zobrazení od 122 uživatelů. Rád bych také připomněl, že ke každému příspěvku můžete vložit svůj komentář v sekci pod článkem.

Jsem rád, že svůj volný čas můžu vkládat i do tohoto webu. Pokud máte jakékoliv konstruktivní připomínky, rád si je poslechnu nebo přečtu.

Randula Libor
autor a správce webu zbonekaklevetov.cz

Klevetov 19. ledna 2022

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
U tohoto příspěvku můžete zanechat komentářx